Petra Faltýnová a nejkrásnější nohySoutěž o nejkrásnější nohy

Kdo z českých celebrit má nejkrásnější nohy? U příležitosti uvedení nového dámského holicího systému Gillette Venus Breeze, byly představeny finalistky soutěže o nejkrásnější nohy českých celebrit.
Kateřina Kristelová, Lucie Váchová a Petra Faltýnová jsou finalistkami soutěžeA kdo ze známých českých žen se dostal až Soutěž o nejkrásnější nohydo finále soutěže o nejkrásnější nohy? Jsou jimi Miss ČR 2003 Lucie Váchová, moderátorka Kateřina Kristelová a II. Vicemiss ČR 1998 Petra Faltýnová. Finalistky byly vybrány odbornou porotou, ale o absolutní vítězce rozhodne široká veřejnost. Hlasování bude probíhat formou SMS. Obdobnou soutěž pořádala značka Gillette již před dvěma lety v USA a vítězkou se stala známá zpěvačka Mariah Carey.
VPetra Faltýnová a nejkrásnější nohy odborné porotě zasedli olympijský desetibojař Roman Šebrle, populární herec Maroš Kramár, stylistka Viola Fetisová, vizážista celebrit Kája Pavlíček, fotograf Adolf Zíka a David Huff, dvojnásobný mistr světa v aerobiku, který je předsedou poroty. S nabídkou účastí v soutěži byla oslovena řada celebrit, modelek, hereček, tanečnic, moderátorek a zpěvaček, ale i sportovkyň. Podmínkou byly nejen krásné nohy, ale i ochota se soutěže zúčastnit. Porota následně vybrala právě tři finalistky,  Lucii Váchovou (výška 178 cm), Kateřinu Kristelovou (výška 165 cm) a Petru Faltýnovou (výška 178 cm).
Soutěž o nejkrásnější nohy„Byla jsem velmi překvapená Soutěž o nejkrásnější nohy a   potěšená zároveň, když jsem se dozvěděla, že jsem postoupila až do finále", komentovala svůj úspěch Kateřina Kristelová. „Postup do finále a vůbec možnost se této soutěže zúčastnit mě velice těší", uvedla  Petra Faltýnová. „Nejdříve jsem byla trochu překvapená, že se u nás takováto soutěž koná, ale jsem velice ráda, že jsem mohla postoupit až do finále a těším se na hlasy, které mi, jak doufám, veřejnost zašle", sdělila Lucie Váchová.

Petra Faltýnová a nejkrásnější nohyPetra Faltýnová a nejkrásnější nohy

převzato z www.people.cz

NEJEDNÁ SE OFICIÁLNÍ STRÁNKY PETRY FALTÝNOVÉ. Veškeré materiály použité na tomto webu jsou staženy z volně šířitelných zdrojů. Web Petra-Faltynova.cz není majitelem autorských práv. V případě jakékoli nesrovnalosti nebo otázky nás kontaktujte.
Doporučujeme> Gold Models MTV Czech LuxusniBoticky.com - luxusní kožené boty